سلام.دوسالی هست ک از اتمام دوره من میگزره…بار ها و بار ها شکست خوردم و ناامید شدم…ولی قوی شروع کردم…ب ی نقطه ای رسیدم ک دیگه سود یا ظررش فرق زیادی نداره ولی چیزی ک برام مهمه و لذت میبرم ازش بازی با همین چارته… خودم میتونم بفهمم ک چقدر رشد کردم توی این دوسال…چیزی ک از دوره خیلی کمکم کرد دیدگاه و فلسفه آقای سعدی در مورد بازار بود…تازه ک شروع کرده بودم خیلی چیزا گنگ بود برام و خیلی دنباله حل کردنشون بودم… ی سری از این مسائل حل شد و مابقی رو همونطور گنگ پذیرفتم…
ممنونم از اقای سعدی

“نظر یکی از دانشجویان ۲ سال بعد از پایان دوره ”

سلام حسینی پور هستم دانشجوی دوره VIP استاد سعدی.
حدود 9ماهه که با بورس آشنا شدم.   قبل از اون اطلاعات من از بورس فقط در حد اسم بود. بعد از آموزش های مختصری که از اینترنت دیدم تو بورس ایران شروع به کار کردم و همزمان با کانال استاد سعدی آشنا شدم و بعداز اینکه به صداقت گفته هاشون پی بردم و مطمئن شدم قصد ندارن فقط با گفتن یکسری تئوری پولی به جیب بزنن و ما رو رها کنن؛ تو دوره VIP ایشون شرکت کردم.
بیشتر بخوانید

حسین پور

من چند سالی هست که در بورس ایران فعال هستم و از اصولی که در ایران رایج هست در ضمینه تحلیل استفاده می کنم. اما کم کم حس کردم می توانم در بازارهای جهانی نیز فعالیت کنم اما چیزیی که در ضمینه تکنیکال و تحلیل یاد گرفته بودم خیلی در بازارهای جهانی کارا نبود….
بیشتر بخوانید

داریوش رضایی

سلام
وقت‌بخیر .
قبل از هر صحبتی از جناب سعدی و تیم پشتیبانی برای برگذاری چنین دوره‌ای(دوره VIPمعامله‌گری) سپاسگذاری میکنم و خسته نباشید میگم.
این دوره بسیار متفاوت و منحصر‌به‌فرد بود به چند دلیل:
۱-تمامی درسهایی که آموزش داده میشد اولا کامل ارائه میشه ، ثانیا و از همه مهم‌تر منطق مبحث کاملا توضیح داده میشد که فکر نمیکنم کلاسهای دیگه اینگونه بوده‌باشه.
۲- بحث مدیریت سرمایه جناب سعدی که در دوره تدریس شد بسیار دقیق و استاندارد هست که این مبحث هم توی دوره های دیگری که توی ایران برگذار میشه با توجه به اهمیتی که داره جدی گرفته نمیشه.
۳- من توی هیچ دوره‌ای ندیدم اساتید تمام زمان آموزش در کنار دانشجو باشن که این دوره کاملا برعکس بود و من هر زمان سوالی برام پیش میومد می‌پرسیدم از جناب سعدی و ایشون جواب میدادن(جواب دقیق همراه با منطق).
۴-جلسه آخر منحصربه‌فرد ترین جلسه‌ای بود که من دیدم به این دلیل که جناب‌سعدی سیستم معاملاتی افراد با توجه به بحث روانشناسی فردی شخص تدوین میکنن(البته خیلی از دوره های ایران چیزی به عنوان سیستم معاملاتی ارائه نمیشه)

در مورد خود من از بعد روانشناسی بسیار دقیق بود
نقاط ضعف که بیان کردن کاملا صحیح بود و بر اساس آن سیستم معاملاتی برای من ارائه نمودند.

به نظر خودم آشنایی من با جناب سعدی نقطه عطفی بود ، هم در مسیر معامله‌گری وهم در مسیر زندگی من.

با سپاس.
بیشتر بخوانید

بنیامین شریفی زنجانی

سلام من آموزشهای مختلف تکنیکال رو با سایر اساتید گذراندم ولی قبل از اینکه دوره ها تمام شود متوجه می شدم که اینها نمیتواند برای من سود آور باشد و با اینکه تسویه حساب هم کرده بودم دوره را به پایان نمیرساندم و حالا که با جناب سعدی این آموزشها را دیدم متوجه شدم که سایر ین تحلیل را آموزش میدهند و در تحلیل همه چیز ابهام دارد ولی جناب سعدی روش معامله را آموزش می دهند و از این بابت بسیار از ایشان متشکرم و کاش زودتر با آقای سعدی آشنا می شدم تا اینهمه وقتم را هدر نمیدادم .
بیشتر بخوانید

حسین پیامنی

سلام…دوره آموزشی بورس جهانی جناب سعدی ، یکی از متفاوت ترین دوره ها ، در ایران هست، که با اطمینان کامل میتونم بگم کسی توی ایران علم ایشون رو در زمینه بازار جهانی ندارند، خیلی عالی بود مطالب اموزشی، خیلی منطقی بود، واقعیت بازار رو بیان میکنند..علم ایشون اصلا قابل مقایسه با دیگر استاد نماهای ایرانی نیست…چون با اکثریت اساتید هایی که مدعی هستند در حیطه بورس جهانی، اموزش گذروندم…مسئولیتی که در قبال اموزش و یادگیری دارند ،واقعا قابل تقدیر هست. در حوزه روانشناسی هم مطالب معمولی بود، تفاوتی من ندیدم …
بیشتر بخوانید

زینب جعفری

بنده در جایی میخوندم که کوچینگ یعنی تغییر سطح فکر و نگرش افراد. یعنی زمانی که فردی در موضوعی مشکلی داره و هرچه تلاش میکنه که اون مشکل رو حل کنه و نمیتونه، باید نگرش و سطح فکر خودش رو نسبت به اون موضوع تغییر بده
بزرگترین مشکلی که اکثرا در بازارهای مالی دارند شک هست. یعنی عدم باور به اینکه از بازارهای مالی میشود سود کرد
بنده هم از این امر مستثنی نبودم و هیچوقت باور نداشتم که با علم بشود سودی به دست آورد و همیشه با خودم میگفتم که قطعا کسانی که در این بازارها فعالیت میکنند رانت یا خبری از قبل دارند. از طرفی جون دوره های مختلفی را هم شرکت کرده بودم و نتیجه نگرفته بودم این شک بیشتر هم شد. قبل از ورود به دوره VIP بنده همین نظر رو داشتم ولی با راهنماییهای ادمین محترم به این نتیجه رسیدم که در این دوره شرکت کنم. به مرور و در طی دوره به عمق مطالب و محتوایی که ارائه میشد پی میبردم و اینکه مطالب کلیشه ای که در اکثر کتابها و حزوات و دوره های آموزشی هست به هیچ عنوان بیان نمیشه
استاد سعدی به واسطه اینکه خودشان معامله گر هستند و آگاهی کاملی نسبت به معامله گری و روانشناسی دارند، همیشه و در هر زمان با صبر و حوصله پاسخگوی تمام دانشجویان بودند. به قول معروف در این دوره تفاوت آموزش به روز با کلیشه ها کاملاحس میشه در پایان از استاد محترم جناب آقای سعدی و ادمین محترم سپاس فراوان دارم
بیشتر بخوانید

دانشجو